Zapraszamy!!!

Pobiednicki Konkurs Piosenki

Wkrótce informacje dot. edycji 2020

2020 - edycja wirtualna

Serdecznie zapraszamy do udziału w biegach wirtualnych. Do wyboru trasy: 5km, 10km, Półmaraton. Trasy pokonujecie w swoim otoczeniu!

Nie tylko półmaraton ...

Gastronomia

Koncerty

Pokazy

Zabawa taneczna

Konkursy

Dla dzieci

Pobiednicki #2020 - biegi wirtualne

Oznacza to tyle, że nie organizujemy tradycyjnego pikniku rodzinnego, który towarzyszył wydarzeniu. Biegacz chcący wziąć udział w edycji 2020 powinien zdecydować, jaką trasę chce pokonać, w tym roku do wyboru są 3 dystanse: 5km (Pobiednicka 5-tka), 10km (Pobiednicka 10-tka) i Pobiednicki Półmaraton. Następnie zapisać się poprzez elektroniczny formularz i uiścić opłatę startową w wysokości 20 zł. Następnie w dniach 4-5 lipca 2020 roku biegacz musi pokonać wybrany przez siebie dystans w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, a swoje osiągnięcie udokumentować aplikacją biegową. Print-screen z aplikacji biegowej, który potwierdzi pokonany dystans i czas, należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu biegacz powinien równiez umieścić swoje imię i nazwisko oraz adres, pod który mamy wysłać medal i zaświadczenie o ukończonym biegu. 

Jak co roku, dzięki udziale w naszym wydarzeniu będzie można pomóc potrzebującym z terenu Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce - więcej informacji o tym, podamy wkrótce.

Zachęcamy też do wstawiania Waszych zdjęć przed biegiem po biegu lub w trakcie na nasze wydarzenie na facebook'u: https://www.facebook.com/events/1388534024665217/

Pamiętajcie, aby biegać z zachowaniem ostrożności! 

 

Z pozdrowieniami
Organizatorzy

Kim jesteśmy

Grupą ludzi i organizacji zrzeszonym w jednym celu.

 

Nasze Cele

Naszym celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym.

 

Dlaczego My

Bo życie jest zbyt piękne by żyć tylko dla siebie