Zapraszamy!!!

Pobiednicki Konkurs Piosenki

Wkrótce informacje dot. edycji 2020

2020 - edycja wirtualna

Serdecznie zapraszamy do udziału w biegach wirtualnych. Do wyboru trasy: 5km, 10km, Półmaraton. Trasy pokonujecie w swoim otoczeniu!

Nie tylko półmaraton ...

Gastronomia

Koncerty

Pokazy

Zabawa taneczna

Konkursy

Dla dzieci

POBIEDNICKI PÓŁMARATON POMAGAM 2019

W tym roku Piknik towarzyszący wydarzeniu odbył się na terenie przy remizie OSP Pobiednik Mały, gdzie Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in. zaplecze gastronomiczne przygotowane przez KGW Pobiednik Mały & Wielki, darmowe dmuchane wesołe miasteczko dla dzieci, konsultacje z trenerem personalnym, konkursy dla dzieci, stoisko Warsztatów Terapii Zajęciowej w Pobiedniku z rękodziełem, konsultacje kosmetyczne z menedżerem firmy COLWAY, loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami, licytacja koszulki z podpisami zawodników Wisły Kraków, piłki z podpisami Roberta Lewandowskiego oraz Piłkarzy z Wisły Kraków, autografy ze zdjęciami polskich skoczków narciarskich, malowanie twarzy,
I Pobiednicki Festiwal Kolorów, Pobiednicki Konkurs Piosenki. Wydarzenie zakończyło się wieczorną Zabawą Taneczną z Zespołem REVERS.

Mimo, iż pogoda nie była sprzyjająca, wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy patronatom honorowym, patronatom medialnym, partnerom, sponsorom i wolontariuszom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie i przeprowadzenie wydarzenia.

Wyniki: https://www.protimer.pl/bio/601/vi-pobiednicki-polmaraton-pomagam/results/599

Galeria: https://tiny.pl/tdkdz 

Kim jesteśmy

Grupą ludzi i organizacji zrzeszonym w jednym celu.

 

Nasze Cele

Naszym celem jest pomoc osobom niepełnosprawnym.

 

Dlaczego My

Bo życie jest zbyt piękne by żyć tylko dla siebie